Dotyczy pozwolenia na przebudowę sieci ciepłowniczej na terenie MOW do ul. Sikorskiego w Radzionkowie

Data publikacji: 15 października 2013

Starosta Tarnogórski zawiadamia, że na wniosek Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o. o. z siedzibą w Bytomiu przy ul. Wrocławskiej 122, wydano decyzję administracyjną numer 1361/13 z dnia 19 września 2013 r. udzielającą pozwolenia na przebudowę sieci ciepłowniczej Dn250 na odcinku od Dn400 na terenie MOW w kierunku torów kolejowych (zasilanie rejonu ul. Strzelców Bytomskich) do ul. Sikorskiego w Radzionkowie.
Więcej na stronach BIP:

Więcej na stronach BIP: