Konkurs ZSBA-LATO 2013 rozstrzygnięty

Data publikacji: 21 października 2013

Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Budowlano-Architektonicznych w Tarnowskich Górach był doskonałą okazją do oficjalnego rozstrzygnięcia „Wakacyjnego Konkursu ZSBA-LATO 2013”. Konkurs, który wymagał odpowiedzi na 21 pytań dotyczących miejsc i obiektów w Tarnowskich Górach dobrze wpisuje się w szeroko pojmowaną edukację regionalną realizowaną przez tarnogórską Budowlankę.

Pierwsze miejsce w konkursie zajęła uczennica Publicznego Gimnazjum nr 1 Nicola Aniśkiewicz, drugie miejsce Tomasz Binkowski z Publicznego Gimnazjum nr 2, a Jessica Aniśkiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 9 zajęła trzecie miejsce. Oprócz zwycięzców wyróżnienia i upominki za udział otrzymali uczniowie jeszcze sześciu szkół powiatu.

Szczegółowe sprawozdanie z konkursu znajduje się na stronie internetowej ZSBA: www.budowlanka.tgory.pl