Spotkanie z Kingą Paruzel

Data publikacji: 21 października 2013
Herb Powiatu Tarnogórskiego

Starostwo Powiatowe wraca do organizowanego onegdaj z wielkim powodzeniem cyklu spotkań ze znanymi osobami, które odniosły w życiu sukces. Spotkania adresowane są do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, a ich celem jest umożliwienie młodzieży bezpośredniego z kontaktu z wybitnymi postaciami wywodzącymi się z kręgu kultury, sportu, polityki, czy mediów. Spotkania stanowią doskonałą okazję do poznania różnych ścieżek rozwoju kariery zawodowej oraz sposobów na realizację pasji i zainteresowań.

Starostwo Powiatowe wraca do organizowanego onegdaj z wielkim powodzeniem cyklu spotkań ze znanymi osobami, które odniosły w życiu sukces. Spotkania adresowane są do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, a ich celem jest umożliwienie młodzieży bezpośredniego z kontaktu z wybitnymi postaciami wywodzącymi się z kręgu kultury, sportu, polityki, czy mediów. Spotkania stanowią doskonałą okazję do poznania różnych ścieżek rozwoju kariery zawodowej oraz sposobów na realizację pasji i zainteresowań. Osobisty kontakt z osobami, które swoją postawą mogą stanowić wzór do naśladowania, jest dla młodych ludzi niezwykle cennym i ważnym doświadczeniem.
Pierwsze spotkanie w nowym cyklu odbędzie się w Starostwie Powiatowym już jutro, a jego bohaterką będzie Kinga Paruzel, finalistka pierwszej polskiej edycji programu „MasterChef”, autorka bloga „Ale babka i robi to co lubi”, miłośniczka sztuki kulinarnej, fotografii, podróży i koni.
W poprzednich latach, w ramach wspomnianego cyklu, w Starostwie Powiatowym w Tarnowskich Górach, gościli m.in. profesor Jan Miodek, eurodeputowani: Jan Olbrycht i Małgorzata Handzlik, trener Antoni Piechniczek oraz przewodniczący Parlamentu Europejskiego Jerzy Buzek. W ramach tegorocznego cyklu spotkań zamierzamy skupić się na wybitnych osobach, wywodzących się bezpośrednio z terenu powiatu tarnogórskiego.

Call Now ButtonZadzwoń teraz