Jubileusz „Jordana”

Data publikacji: 23 października 2013

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury im. Henryka Jordana w Tarnowskich Górach świętował wczoraj jubileusz 75-lecia działalności. Z tej okazji w Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim odbył się specjalny koncert i wernisaż wystawy. Wystąpiły działające w PMDK zespoły taneczne: Malwiny i Dąs, wokalne: Mini Szansa, Szansa oraz Zuzia Bryk, a także zespół instrumentów dętych Odeon, Big Band, gitarzyści, keyboardziści, pianiści, grupy teatralne i recytatorzy. W ramach wystawy zatytułowanej „Przepis na sukces” zaprezentowane zostały prace uczestników zajęć plastycznych. Życzenia na ręce dyrektora placówki Jacka Pieczyka dla wszystkich instruktorów, pracowników i uczestników zajęć złożyły starosta Lucyna Ekkert i sekretarz Aleksandra Król – Skoworon.