Logotyp Ucze sie w TG

W ramach realizowanego przez Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach projektu „Tarnogórski od kuchni” powstał kolejny, szósty już, materiał filmowy. Tym razem zobaczyć można jak przygotować frankońską potrawę obatzter. Przepis przedstawiają Jurek i Iza Strzódka z partnerskiego powiatu Erlangen-Höchstadt. „Tarnogórski od kuchni” to tytuł cyklu filmików promujących m. in. kuchnię regionalną.

Filmy oglądać można na stronie internetowej www.tarnogorski.pl i facebookowym profilu Starostwa Powiatowego. Zapraszamy!

“TARNOGÓRSKI OD KUCHNI” – OBATZTER