TO TU po remoncie

Data publikacji: 28 października 2013

Wicestarosta Andrzej Elwart uczestniczył 25 października w otwarciu nowo wyremontowanego Tarnogórskiego Ośrodka Terapii, Uzależnień, Profilaktyki i Pomocy Psychologicznej TO TU. Dzięki rozbudowie ośrodek posiada większą poczekalnię i komputerowe wyposażenie. Placówka przygotowana jest do obsługi Centralnego Systemu Usług Medycznych. TO TU jest placówką miejską, udziela profesjonalnej pomocy osobom z problemem alkoholowym, uzależnionym i ich rodzinom.