Pamięci poległych

Data publikacji: 30 października 2013

Pamięć naszych Wielkich Rodaków oraz wszystkich tych, którzy stracili życie walcząc o suwerenność i niepodległość Ojczyzny uczcili w przededniu Wszystkich Świętych przedstawiciele władz województwa, powiatu oraz służb mundurowych. Wicewojewoda Andrzej Pilot, członek Zarządu Województwa Stanisław Dąbrowa oraz przedstawiciele władz powiatu: starosta Lucyna Ekkert, wicestarosta Andrzej Elwart, członek Zarządu Powiatu Marian Szukalski a także komendant policji Andrzej Wystalski, komendant straży pożarnej Ryszard Świderski i komendant WKU Gliwice ppłk dypl. Roman Nowogrodzki złożyli wiązanki kwiatów i zapalili znicze pod pomnikami pamięci narodowej zlokalizowanymi na Cmentarzu Wojennym w Tarnowskich Górach.