Bieg Niepodległości w Kaletach

Data publikacji: 31 października 2013

W sobotę 9 listopada w Kaletach – Zielonej odbędzie się II edycja organizowanego przez Miasto Kalety i Gminną Komisję do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kaletach Biegu Niepodległości.

Mężczyźni i kobiety wystartują w trzech kategoriach wiekowych. Nagrodami dla medalistów będą puchary, dyplomy oraz sprzęt sportowy (dla zdobywców I miejsc).

Szczegóły na plakacie. Regulamin i karty zgłoszenia można pobrać ze strony www.kalety.pl