Otwarty konkurs ofert na realizację zadań z zakresu pomocy społecznej

Data publikacji: 31 października 2013

Zarząd Powiatu w Tarnowskich Górach ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań z zakresu pomocy społecznej obejmujących prowadzenie domów pomocy społecznej.
Szczegółowe informacje znajdują się w treści uchwały nr 319/1552/2013 Zarządu Powiatu w Tarnowskich Górach z dnia 28 października 2013 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadań z zakresu pomocy społecznej.

Ponadto zamieszczamy obowiązujący wzór oferty na realizację zadania publicznego (załącznik nr 1 do rozporządzenia ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 15.12.2010 r. w sprawie wzoru oferty i ramowego wzoru umowy dotyczących realizacji zadania publicznego oraz wzoru sprawozdania z wykonania tego zadania – Dz.U. z 2011 r. nr 6, poz. 25).