IV Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Tarnogórskiego w skata

Data publikacji: 4 listopada 2013

11 listopada o godz. 9.00 w Pubie „Czarny Pstrąg” przy ul. Janasa odbędzie się finał IV Indywidualnych Mistrzostw Powiatu Tarnogórskiego w skata 2013, pod honorowym patronatem Starosty Tarnogórskiego. W wyniku całorocznych eliminacji do finału zakwalifikowali się: Bernard Warecki, Henryk Polaczek, Henryk Banasik, Andrzej Kocot, Robert Lubas, Stanisław Sosna, Ireneusz Just, Joachim Kalyta, Eugeniusz Kokot z Tarnowskich Gór, Piotr Kaszuba i Henryk Jaworek z Wojski, Leon Szyszka i Tadeusz Rzemyk ze Zbrosławic, Krzysztof Samol z Tworoga, Zygmunt Kaszuba z Ptakowic i Piotr Kowalczyk z Radzionkowa.