Po praktykach w partnerskim powiecie

Data publikacji: 4 listopada 2013

30 października w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących odbyło się spotkanie skierowane do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz zaproszonych gości w celu upowszechniania rezultatów projektu Leonardo da Vinci „Podnoszenie jakości w praktyce zawodowej“ w ramach programu „Uczenie się przez całe życie“. Uczestnicy projektu w maju br. odbyli miesięczne praktyki zawodowe w firmach powiatu Erlangen – Höchstadt, podnieśli swoje kompetencje zawodowe, poszerzali umiejętności posługiwania się językiem niemieckim i poznawali kulturę Niemiec. Rezultaty te przedstawione zostały w formie prezentacji multimedialnej. Po przemówieniach dyrektor Aleksandry Dawid, koordynatora projektu Ilony Wdowiak oraz członka Zarządu Powiatu Mariana Szukalskiego nastąpił słodki poczęstunek i dyskusje w kameralnym gronie.