My już wiemy, ale nie powiemy

Data publikacji: 13 listopada 2013

Jury wybrało dziś najlepsze fotografie w konkursie „Powiat tarnogórski w obiektywie”. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi 27 listopada o godzinie 14.00 w Starostwie Powiatowym w Tarnowskich Górach. W konkursie udział wzięły 32 osoby, które nadesłały łącznie 94 prace. Celem konkursu było pokazanie atrakcji turystycznych i propagowanie walorów przyrodniczych w powiecie tarnogórskim. Przedmiotem zdjęć mogły być zabytki i walory turystyczne powiatu tarnogórskiego. Za zajęcie I miejsca przewidziano nagrodę w wysokości 1000 zł brutto, za II miejsce – 600 zł brutto, za III miejsce – 300 zł brutto.