Znamy najlepszych szkaciorzy w powiecie

Data publikacji: 14 listopada 2013

11 listopada w Pubie „Czarny Pstrąg” odbył się finałowy turniej „IV Indywidualnych Mistrzostw Powiatu Tarnogórskiego w skata 2013”. Na starcie stanęło 16 najlepszych szkaciorzy, mieszkańców powiatu tarnogórskiego, wyłonionych spośród 52 uczestników 4 turniejów o „ZŁOTĄ KARBIDKĘ 2013”, których organizatorem była Rada Dzielnicy Stare Tarnowice.

Tegorocznym Skatowym Mistrzem Powiatu został Henryk Polaczek z Tarnowskich Gór.

Tegorocznym Skatowym Mistrzem Powiatu został Henryk Polaczek z Tarnowskich Gór.

I v-ce Mistrzem został Leon Szyszka ze Zbrosławic, a II v-ce Mistrzem Stanisław Sosna z Tarnowskich Gór. Kolejne miejsca zajęli Bernard Warecki z Tarnowskich Gór i Krzysztof Samol z Tworoga.

Medale, puchary i nagrody wręczyła Starosta Tarnogórski Lucyna Ekkert.

Pełne wyniki dostępne w załączniku.