Dobrym być to wielka sztuka

Data publikacji: 22 listopada 2013

Słowa Kornela Matuszyńskiego – „Mądrym być, to wielka sztuka, ale dobrym – jeszcze większa!” przywołała starosta Lucyna Ekkert, składając życzenia pracownikom Domu Pomocy Społecznej „Przyjaźń” w Tarnowskich Górach. 21 listopada w placówce obchodzono Dzień Pracownika Socjalnego. Humorystyczny program artystyczny zatytułowany „Randka w ciemno” przygotował na tę szczególną okazję zespół „Młodzi duchem”, składający się z mieszkańców domu. Życzenia pracownikom Domu Pomocy Społecznej poza starostą złożyli także: Izabela Szeliga – dyrektor DPS-u oraz Klaudia Zyśk – dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.