Koncert „Cztery pory roku – zima”

Data publikacji: 25 listopada 2013

Fundacja Kompleks Zamkowy Stare Tarnowice zaprasza 13 grudnia, o godz. 18.00, na wyjątkowy koncert inaugurujący cykl spotkań z muzyką klasyczną realizowanych pod hasłem „Cztery pory roku”. W czasie „Zimowego” koncertu na scenie, przy akompaniamencie orkiestry pod batutą Piotra Oleksiaka, wystąpią światowej sławy muzycy – artyści z bogatym dorobkiem scenicznym: Gabriela Orłowska – Silva, Rafał Songan, Janusz Ratajczak – laureaci prestiżowych konkursów, muzycy podziwiani na scenach Europy, Afryki, czy też Ameryki Południowej. W programie koncertu znajdą się klasyczne utwory muzyki operowej, operetkowej, muzyki filmowej, a także pieśni włoskie i hiszpańskie. Koncert „Cztery pory roku – zima” odbędzie się w malowniczym Kompleksie Zamkowym Tarnowice Stare (ul. Pyskowicka 39, Tarnowskie Góry – budynek zabytkowej stodoły), który jest miejscem o niezwykłych walorach historycznych i architektonicznych. Cena biletu: 50 zł/os. (w cenie biletu kawa w trakcie przerwy w koncercie). Patroni honorowi koncertu to Starosta Tarnogórski oraz Burmistrz Tarnowskich Gór.