Podziękowania za codzienną pracę

Data publikacji: 25 listopada 2013

Z dyrektorami powiatowych placówek zajmujących się pomocą społeczną spotkali się 25 listopada starosta Lucyna Ekkert i wicestarosta Andrzej Elwart. Spotkanie było okazją do przekazania przez Zarząd Powiatu podziękowań i słów uznania za wysiłek i poświęcenie wkładane w pomoc osobom potrzebującym oraz profesjonalne zaangażowanie w służbę drugiemu człowiekowi. Gratulacje odebrali: Izabela Szeliga – dyrektor Domu Pomocy Społecznej „Przyjaźń” w Tarnowskich Górach, Adam Grabowski – dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Miedarach, Stanisław Parkitny – dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Łubiu oraz Klaudia Zyśk – dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowskich Górach. Przyczynkiem do organizacji spotkania był Dzień Pracownika Socjalnego, który świętowaliśmy 21 listopada.