Najlepsze fotografie

Data publikacji: 28 listopada 2013

Anna Kubik, autorka zdjęcia „Świerklaniec”, wygrała tegoroczny konkurs fotograficzny „Powiat tarnogórski w obiektywie”, ogłoszony przez Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach. Drugie miejsce zajęła fotografia Marka Kamińskiego prezentująca komorę zawałową w Zabytkowej Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach. Trzecie miejsce przypadło pracy „Park w Świerklańcu” autorstwa Marcina Buze. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpiło 27 listopada w Starostwie Powiatowym w Tarnowskich Górach. W konkursie udział wzięły 32 osoby, które nadesłały łącznie 94 prace. Celem konkursu było pokazanie atrakcji turystycznych i propagowanie walorów przyrodniczych w powiecie tarnogórskim. Przedmiotem zdjęć mogły być zabytki i walory turystyczne powiatu tarnogórskiego. Laureaci otrzymali nagrody pieniężne i kalendarze z fotografiami z konkursu. Pamiątkowymi gadżetami nagrodzono także wszystkich pozostałych uczestników.