Akcja zima w powiecie

Data publikacji: 3 grudnia 2013

Informujemy, że w sezonie zimowym 2013/2014 sieć dróg powiatowych podzielono na sześć rejonów: Tarnowskie Góry, Zbrosławice, Miasteczko Śląskie – Ożarowice, Tworóg – Krupski Młyn, Świerklaniec – Radzionków i Kalety. Na terenie gminy Tarnowskie Góry, usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych wykonuje Zakład Usługowy Konserwacja Terenów Zielonych Jacka Wieczorka z siedzibą w Bytomiu przy ul. Władysława Łokietka 4. Gminy Zbrosławice, Miasteczko Śląskie i Ożarowice utrzymywane będą przez firmę BIO-EKOS z siedzibą w Nowym Chechle. Drogi powiatowe pozostałych gmin powiatu w okresie zimowym utrzymywane będą przez Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „Larix” Sp. z o.o. z siedzibą w Lublińcu. Wszelkie uwagi dotyczące stanu nawierzchni jezdni w okresie zimowym należy zgłaszać pod numerami telefonów: 32/285 -48-62 lub 607-930-002, gdzie pracownicy Zarządu Dróg Powiatowych w Tarnowskich Górach pełnić będą całodobowe dyżury.