Też byliście grzeczni?

Data publikacji: 6 grudnia 2013

Święty Mikołaj i Śnieżynka odwiedzili dziś wszystkich urzędników Starostwa Powiatowego. Grzeczni pracownicy dostali w prezencie cukierki. A my życzymy wszystkim dużo uśmiechu na twarzach, spełnienia marzeń, niezmiennej pogody ducha i wspaniałych prezentów od Mikołaja! PS. Gdyby ktoś nie rozpoznał: w rolę Świętego Mikołaja wcielił się nasz wicestarosta Andrzej Elwart, a funkcję śnieżynki uroczo pełniła Aleksandra Król – Skowron – sekretarz powiatu.