Strażacki opłatek

Data publikacji: 12 grudnia 2013

11 grudnia w ośrodku „Koral” w Miasteczku Śląskim odbyło się spotkanie opłatkowe zorganizowane przez Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Tarnowskich Górach. Na spotkaniu podsumowano mijający rok w zakresie działalności ochotniczego pożarnictwa powiatu tarnogórskiego. Strażacki opłatek był również okazją do uczczenia jubileuszu 15 – lecia powstania Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Tarnowskich Górach. W spotkaniu udział wzięli wójtowie i burmistrzowie gmin powiatu. Życzenia strażakom złożyli m.in. starosta Lucyna Ekkert, wicewojewoda Andrzej Pilot oraz radny Sejmiku Województwa Śląskiego Andrzej Sławik. Opłatki poświęcił kapelan strażaków powiatu tarnogórskiego – ojciec Ireneusz Sajewicz.