Licealiada – podsumowanie

Data publikacji: 13 grudnia 2013

XII Powiatową Licealiadę Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Tarnogórskiego podsumowano 12 grudnia w Starostwie Powiatowym. Nauczycielom odpowiedzialnym za przygotowanie młodzieży do sportowych rozgrywek podziękował Marian Szukalski, członek Zarządu Powiatu. W tegorocznej Licealiadzie wzięło udział 18 szkół ponadgimnazjalnych. Uczniowie zmierzyli się w takich dyscyplinach jak: koszykówka, siatkówka, tenis stołowy, sztafetowe biegi przełajowe, piłka ręczna, piłka nożna, siatkówka plażowa oraz lekkoatletyka.