Gęś z jabłkami ks. Mendroka

Data publikacji: 17 grudnia 2013

Przedstawiamy świąteczne wydanie zrealizowane przez kanał: „Tarnogórski od kuchni”! W ramach realizowanego przez Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach projektu „Tarnogórski od kuchni” powstał kolejny, dziewiąty już, materiał filmowy. Tym razem zobaczyć można jak przygotować gęś z jabłkami. Przepis przedstawia ksiądz Sebastian Mendrok – proboszcz parafii ewangelicko-augsburskiej w Tarnowskich Górach. „Tarnogórski od kuchni” to tytuł cyklu filmików promujących m. in. kuchnię regionalną.

Filmy oglądać można na stronie internetowej www.tarnogorski.pl i facebookowym profilu Starostwa Powiatowego. Zapraszamy!

„TARNOGÓRSKI OD KUCHNI” – GĘŚ Z JABŁKAMI