Opłatek i ciepły posiłek

Data publikacji: 18 grudnia 2013

18 grudnia najbardziej potrzebujący mieszkańcy naszego powiatu mogli podzielić się opłatkiem i zjeść ciepły posiłek. Spotkanie wigilijne dla potrzebujących zorganizowały jak co roku: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie oraz Caritas Parafii Matki Boskiej Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Opatowicach. Zebranym przy wigilijnym stole, w Zespole Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich w Tarnowskich Górach, życzenia złożyli: ksiądz prałat Eugeniusz Bienek, starosta Lucyna Ekkert, a także radni powiatowi: przewodniczący Andrzej Fiała, Katarzyna Klakla i Paweł Mrachacz. Najmłodszych odwiedził Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów.