Opłatkowe spotkania

Data publikacji: 18 grudnia 2013

Grudzień to czas opłatkowych spotkań przy wigilijnym stole. 14 grudnia tradycyjne spotkanie wigilijne w sali „Florian” w Miasteczku Śląskim zorganizowało Stowarzyszenie „Serdeczni”. Wcześniej w starym kościele ojców kamilianów w Tarnowskich Górach odprawiono mszę świętą w intencji członków i podopiecznych. Jak zwykle podczas uroczystych spotkań „Serdecznych” wyróżniono osoby oraz organizacje, które pomagają stowarzyszeniu. W tym roku byli to: Piotr Zimnawoda, Danuta Mikusz, Szkolne Koło Caritas przy II LO im S. Staszica. Świąteczne życzenia „Serdecznym” złożyła starosta Lucyna Ekkert.

17 grudnia przy wigilijnym stole spotkali się podopieczni Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Wojsce, prowadzonego przez Zgromadzenie Córek Bożej Miłości. W spotkaniu uczestniczył wicestarosta Andrzej Elwart.