Logotyp Ucze sie w TG

Przedstawiamy kolejny odcinek z serii „Tarnogórski od kuchni”! W ramach realizowanego przez Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach projektu powstał kolejny, dziesiąty już, materiał filmowy. Tym razem śląski obiad przygotowała Aniela Jany – przewodnicząca Powiatowej Rady Pożytku Publicznego. „Tarnogórski od kuchni” to tytuł cyklu filmików promujących m. in. kuchnię regionalną.

Filmy oglądać można na stronie internetowej www.tarnogorski.pl i facebookowym profilu Starostwa Powiatowego. Zapraszamy!

TARNOGÓRSKI OD KUCHNI – ŚLĄSKI OBIAD