Decyzja dotycząca pozwolenia na budowę kanalizacji w ciągu ulic Tarnogórskiej i Królewiec w Ożarowicach

Data publikacji: 22 stycznia 2014

Starosta Tarnogórski zawiadamia, że dnia 9 stycznia 2014 r. wydano decyzję administracyjną o numerze 29/2014 udzielającą pozwolenia na budowę: kanalizacji wraz z przepompowniami, zasilaniem energetycznym i zjazdem publicznym z drogi powiatowej w ciągu ulicy Tarnogórskiej i ulicy Królewiec w Ożarowicach (zadanie nr 2.2.).
więcej na stronach BIP

więcej na stronach BIP