Logotyp Ucze sie w TG

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy fotograficznej prezentującej uroki naszego powiatu. Wystawę od wczoraj można oglądać w Parku Wodnym w Tarnowskich Górach. Prezentowane zdjęcia pochodzą z zorganizowanego przez Starostwo konkursu fotograficznego, którego celem było pokazanie atrakcji turystycznych i propagowanie walorów przyrodniczych w powiecie tarnogórskim.

Tegoroczny konkurs wygrała Anna Kubik, autorka zdjęcia „Świerklaniec”, drugie miejsce zajęła fotografia Marka Kamińskiego prezentująca komorę zawałową w Zabytkowej Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach,a trzecie miejsce przypadło pracy „Park w Świerklańcu” autorstwa Marcina Buze. Organizatorem wystawy jest Wydział Strategi, Promocji i Sportu tarnogórskiego starostwa.