Bal Starosty

Data publikacji: 5 lutego 2014

15 lutego w Pałacu Kawalera w Świerklańcu odbędzie się tradycyjny „Bal Starosty”. Podczas balu zorganizowana zostanie aukcja charytatywna na rzecz 16-letniego Adriana Ciby ze Strzybnicy. Adrian zmaga się z poważną chorobą mięśni. Lekarze zdiagnozowali u niego dystrofię mięśniową typu Duchennea. Od ósmego roku życia Adrian porusza się na wózku inwalidzkim. Cena biletu wstępu na bal dla 2 osób to 290 zł. Bilety do kupienia w Pałacu Kawalera. Do tańca zagra zespół De Facto. Serdecznie zapraszamy!