Spotkanie z Danutą Grechutą

Data publikacji: 5 lutego 2014

Nie ma chyba nikogo w Polsce, komu nazwisko Marek Grechuta i jego wspaniałe piosenki nie byłyby znane i bliskie. Mniej znane jest natomiast jego życie prywatne, a lukę w tej wiedzy znakomicie wypełnią wspomnienia jego żony, Danuty Grechuty, która będzie gościem dzisiejszego spotkania Klubu „Pochwała inteligencji na Górnym Śląsku”. (5 lutego, godz. 17.30). Pani Grechuta pojawi się wraz z dziennikarzem Jakubem Baranem – oboje są autorami książki „Marek. Marek Grechuta we wspomnieniach żony Danuty”, będącej wywiadem-rzeką z wdową po wielkim polskim artyście (książka do nabycia po spotkaniu, z możliwością otrzymania dedykacji jej autorów). Rozmowę z Danutą Grechutą i Jakubem Baranem poprowadzi Kamil Łysik, gospodarz Klubu. Wstęp wolny.
Centrum Kultury Śląskiej, 5 lutego 2014, godz. 17.30