„Tarnogórski od kuchni” – chlebek bananowy

Data publikacji: 6 lutego 2014

Przedstawiamy kolejny odcinek z serii „Tarnogórski od kuchni”! W ramach realizowanego przez Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach projektu powstał kolejny, jedenasty już, materiał filmowy. Tym razem chlebek bananowy przygotowała Alicja Czura-Musialik – animatorka zabaw w ABC Active Baby Cafe, nauczycielka w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Pyrzowicach oraz wokalistka w zespołach Radioaktywni i Wszystkiego Dobrego. „Tarnogórski od kuchni” to tytuł cyklu filmików promujących m. in. kuchnię regionalną.

Filmy oglądać można na stronie internetowej www.tarnogorski.pl i facebookowym profilu Starostwa Powiatowego. Zapraszamy!

TARNOGÓRSKI OD KUCHNI – CHLEBEK BANANOWY