Minister Janusz Cichoń z wizytą w Tarnowskich Górach

Data publikacji: 26 lutego 2014

Janusz Cichoń – sekretarz stanu w Ministerstwie Finansów odwiedził 26 lutego Tarnowskie Góry. Przyjechał tu na zaproszenie posła Tomasza Głogowskiego. Minister Janusz Cichoń wychował się w Tarnowskich Górach, gdzie ukończył m.in. I Liceum Ogólnokształcące im. S. Sempołowskiej, dlatego z przyjemnością odwiedzi swoje stare szkolne mury i spotka się z młodzieżą. Wieczorem w Centrum Kultury Śląskiej odbędzie się spotkanie z samorządowcami, którego tematem będą zmiany w polskim systemie podatkowym.

Janusz Cichoń w swojej karierze zawodowej był m.in. prezydentem Olsztyna i wicemarszałkiem województwa warmińsko-mazurskiego. Od stycznia 2013 r. pełni funkcję sekretarza stanu w Ministerstwie Finansów, najpierw jako pierwszy zastępca ministra Jacka Rostowskiego, a obecnie Mateusza Szczurka.