Wraca Biuro Porad Prawnych

Data publikacji: 26 lutego 2014

3 marca br. wznawia działalność Biuro Bezpłatnych Porad Prawnych przy Starostwie Powiatowym w Tarnowskich Górach. Przez wzgląd na okrojone środki finansowe działać będzie obecnie jeden raz w tygodniu – zawsze w poniedziałki od godz. 17.00 do 20.30. Zakres porad jak dotychczas obejmował będzie prawo cywilne, prawo pracy, prawo rodzinne, spadkowe, spółdzielcze i inne sprawy. Porady udzielane będą po uprzednim uzgodnieniu terminu. Zapisy przyjmowane są w Wydziale Strategii, Promocji i Sportu, ul. Sienkiewicza 16, pok. 102, tel.: 32/381-87-50, 52 lub 53.