Zgłoś się na festiwal!

Data publikacji: 7 marca 2014

Serdecznie zapraszamy wszystkie amatorskie zespoły działające w szkołach podstawowych, gimnazjach, szkołach ponadgimnazjalnych oraz w placówkach oświatowo – wychowawczych i kulturalnych do wzięcia udziału w kolejnej edycji Powiatowego Festiwalu Artystycznego Dzieci i Młodzieży organizowanego przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury „Jordan” w Tarnowskich Górach.

W festiwalu mogą wziąć udział zespoły teatralne, muzyczne i taneczne w trzech kategoriach wiekowych: 6-12 lat, 13-15 lat i 16-20 lat.

Przesłuchania odbędą się 15 kwietnia (wtorek) w Tarnogórskim Centrum Kultury a koncert laureatów zaplanowano na 29 kwietnia (wtorek) również w TCK.

Zgłoszenia przyjmowane są do 8 kwietnia. Karty kwalifikacyjne i regulamin dostępne są na stronie internetowej www.mdk.tgory.pl. Zgłoszenia przyjmowane są w PMDK w Tarnowskich Górach przy ul. Gliwickiej 36 lub ul. Sienkiewicza 8.