Nabór do komisji konkursowych

Data publikacji: 12 marca 2014

Zarząd Powiatu w Tarnowskich Górach ogłasza nabór przedstawicieli organizacji pozarządowych do komisji konkursowej, opiniujących oferty złożone w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Tarnogórskiego w roku 2014 w dziedzinie nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania. Zgłoszenia należy dokonać w formie pisemnej i dostarczyć do Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach, ul. Karłuszowiec 5, 42-600 Tarnowskie Góry,w terminie do 17 marca 2014 roku.
W załącznikach zamieszczono treść uchwały oraz formularz zgłoszeniowy.

W załącznikach zamieszczono treść uchwały oraz formularz zgłoszeniowy.