Ostatnie chwile i fotografie

Data publikacji: 12 marca 2014

Wszystko co dobre szybko się kończy. Trzy dni wizyty starosty naszego zaprzyjaźnionego powiatu Erlangen–Höchstadt – Eberharda Irlingera upłynęły w okamgnieniu. Pozostały wspaniałe wspomnienia i ostatnie fotografie. Te przy dębie przyjaźni posadzonym w maju 2006 roku na parkingu starostwa oraz obok przytwierdzonych do budynku urzędu tablic świadczących o naszej współpracy.

Nasza przyjaźń jest jak owe drzewko – mocna i trwała – mówiła podczas wczorajszego spotkania w Centrum Kultury Śląskiej starosta Lucyna Ekkert. Wierzymy, że bez względu na okoliczności taka na zawsze pozostanie. Życzymy staroście Eberhardowi wszystkiego co najlepsze na zasłużonej emeryturze!