Spotkanie nt. Funduszy Europejskiego Obszaru Gospodarczego

Data publikacji: 17 marca 2014

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Subregionu Centralnego zaprasza na spotkanie poświęcone II edycji konkursu na projekty tematyczne w ramach programu dla organizacji pozarządowych Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Na spotkaniu będzie można uzyskać informacje i praktyczną pomoc w zakresie:
– określenia działań, na które można uzyskać dotacje
– omówienia sposobu wypełnienia wniosków aplikacyjnych
– przedstawienia konstrukcji budżetu i kosztów kwalifikowanych

Na spotkaniu będzie można uzyskać informacje i praktyczną pomoc w zakresie:
– określenia działań, na które można uzyskać dotacje
– omówienia sposobu wypełnienia wniosków aplikacyjnych
– przedstawienia konstrukcji budżetu i kosztów kwalifikowanych

Spotkanie odbędzie się 27 marca 2014 r, o godzinie 9.00, w siedzibie Górnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Katowicach przy ul. Powstańców 17, w pok. 309. Przewidywany czas trwania – 2 godziny. Organizatorzy zapewniają materiały szkoleniowe.

Spotkanie jest bezpłatne i przeznaczone dla przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej mających siedzibę w subregionie centralnym woj. śląskiego (powiaty: M. Bytom, M. Gliwice, M. Zabrze, M. Ruda Śląska, M. Świętochłowice, M. Piekary Śląskie, M. Katowice, M. Chorzów, M. Siemianowice Śląskie, M. Tychy, M. Sosnowiec, M. Mysłowice, M. Dąbrowa Górnicza, M. Jaworzno oraz powiaty zawierciański, będziński, mikołowski, pszczyński, bieruńsko-lędziński, lubliniecki, tarnogórski, gliwicki).

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, o zakwalifikowaniu zadecyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku dużego zainteresowania osobom niezakwalifikowanym zostanie umożliwiony udział w spotkaniu w następnym terminie bez konieczności ponownego zgłaszania się.

Osoby chcące zapisać się na spotkanie proszone są o kontakt z doradcą poprzez e-mail r.pelka@garr.pl lub telefonicznie 32 72 85 962.