Biegowe powitanie wiosny

Data publikacji: 19 marca 2014

Już trzeci rok z rzędu miasto Kalety we współpracy z Powiatem Tarnogórskim, organizuje w sobotę 22 marca w Truszczycy Powiatowe Biegowe Powitanie Wiosny. Bieg przełajowy zostanie rozegrany na dystansie ok.4 – 5 kilometrów (start i meta w okolicy wiaty przy leśniczówce). Do zapisów zapraszamy gimnazjalistów oraz dorosłych. Zapisy przyjmowane są telefonicznie pod nr 34 352-76-52 lub bezpośrednio przed biegiem. Start biegu – godzina 12.00. Karta zgłoszenia i regulamin biegu w załączeniu.