PTTK promowało Ziemię Tarnogórską

Data publikacji: 31 marca 2014

Ponad 200 osób wzięło udział w VII Zlocie Oddziałów PTTK województwa śląskiego, którego celem była promocja Ziemi Tarnogórskiej. Uczestnicy zlotu, który odbył się 29 marca w Tarnowskich Górach odwiedzili szereg miejsc będących ikonami turystycznymi miasta i regionu, m.in. Kopalnię Zabytkową Rud Srebronośnych, Sztolnię Czarnego Pstrąga i miejską Starówkę. Zlot odbył się pod patronatem starosty Lucyny Ekkert i burmistrza Tarnowskich Gór Arkadiusza Czecha.