Masz Głos. Masz Wybór.

Data publikacji: 3 kwietnia 2014

Trwa nabór do ogólnopolskiej akcji Masz Głos, Masz Wybór, organizowanej przez Fundację im. Stefana Batorego. Adresatami akcji są organizacje pozarządowe, grupy mieszkańców, szkoły, biblioteki, domy kultury oraz lokalne media, które we współpracy z władzami gminy lub miasta chcą zmieniać swoje „małe ojczyzny”. Najlepiej zrealizowane działania otrzymają nagrodę Super Samorząd 2014 pod patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

Żeby wziąć udział w akcji, należy wejść na stronę www.maszglos.pl i wybrać konkretne zadanie. Wszyscy uczestnicy akcji otrzymają wsparcie doświadczonych ekspertów (mailowe, telefoniczne, osobiste). Chętni, którzy do akcji zgłoszą się przed 13 kwietnia, będą mieli szansę uzyskać rozszerzone wsparcie – udział w finansowanych przez Fundację Batorego szkoleniach.