Pozwolenie na zmianę sposobu użytkowania hali produkcyjnej w Radzionkowie przy ul. Nieznanego Żołnierza 26a

Data publikacji: 9 kwietnia 2014

Starosta Tarnogórski zawiadamia, że na wniosek Firmy Handlowo – Usługowej MAG Gabriela Kirszniok i Wspólnicy S.J. Z siedzibą w Radzionkowie przy ulicy Nieznanego Żołnierza 26a wydano w dniu 27 marca 2014 r. decyzję administracyjną numer 437/14 udzielającą pozwolenia na zmianę sposobu użytkowania hali produkcyjnej dla potrzeb stacji demontażu pojazdów wycofanych z eksploatacji, w Radzionkowie przy ul. Nieznanego Żołnierza 26a, na działce numer 1671/47.
Więcej na stronach BIP:

Więcej na stronach BIP: