Powiatowy Festiwal Artystyczny

Data publikacji: 14 kwietnia 2014

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury im. H. Jordana zaprasza publiczność na prezentacje zespołów artystycznych (muzycznych, tanecznych i teatralnych) zgłoszonych do udziału w Powiatowym Festiwal Artystycznym Dzieci i Młodzieży. Festiwal ten od lat przyciąga dzieci i młodzież, gdyż jest imprezą pozwalającą przedstawić dorobek szkół i placówek oświatowo-wychowawczych oraz kulturalnych w zakresie wychowania artystycznego. Stwarza okazję do wymiany doświadczeń, konsultacji oraz wytyczenia dalszych perspektyw dla rozwoju amatorskiego ruchu artystycznego w środowisku szkolnym.

Przesłuchania zespołów odbędą się 15 kwietnia 2014 r. (wtorek) w sali widowiskowej Tarnogórskiego Centrum Kultury przy ul. Sobieskiego 7 w godz. od 9 do 16. Prezentacje odbywać się będą według ustalonej kolejności: zespoły muzyczne, zespoły taneczne i zespoły teatralne. Dla zainteresowanych godzinami występów, pełen harmonogram jest dostępny na stronie PMDK: www.mdk.tgory.pl

Organizatorzy serdecznie zapraszają publiczność, wstęp wolny.