Wielkanocne śniadanie

Data publikacji: 16 kwietnia 2014

Jak co roku najbardziej potrzebujące osoby z terenu Powiatu Tarnogórskiego spotkały się w sali bankietowej Zespołu Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich w Tarnowskich Górach na tradycyjnym śniadaniu wielkanocnym, przygotowanym przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie oraz „Caritas” parafii w Opatowicach. Życzenia świąteczne zebranym złożyli: starosta Lucyna Ekkert, przewodniczący Rady Powiatu – Andrzej Fiała oraz radni Katarzyna Klakla i Paweł Mrachacz. Pokarmy poświęcił ks. prałat Eugeniusz Bienek, proboszcz parafii Matki Boskiej Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Tarnowskich Górach. O najmłodszych nie zapomniał zajączek, który obdarował dzieci paczkami ze słodyczami.