W hołdzie Janowi Pawłowi II

Data publikacji: 28 kwietnia 2014
Herb Powiatu Tarnogórskiego

W podziękowaniu Janowi Pawłowi II za życie i pontyfikat, w dniu jego kanonizacji, w Centrum Kultury Śląskiej zagrali i zaśpiewali artyści z zespołu „Wszystkiego Dobrego”. Ten nastrojowy i nostalgiczny koncert wypełniły poetyckie utwory do wybranych tekstów księdza Jana Twardowskiego. Goście tego wyjątkowego spotkania mieli również okazję obejrzeć film z wycieczki „Papieskim szlakiem”, wiodącej przez Wadowice, Ludźmierz, Dolinę Chochołowską i Lipnicę Murowaną, którą w ramach powiatowych obchodów kanonizacji Jana Pawła II odbyli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych powiatu tarnogórskiego.

W podziękowaniu Janowi Pawłowi II za życie i pontyfikat, w dniu jego kanonizacji, w Centrum Kultury Śląskiej zagrali i zaśpiewali artyści z zespołu „Wszystkiego Dobrego”. Ten nastrojowy i nostalgiczny koncert wypełniły poetyckie utwory do wybranych tekstów księdza Jana Twardowskiego. Goście tego wyjątkowego spotkania mieli również okazję obejrzeć film z wycieczki „Papieskim szlakiem”, wiodącej przez Wadowice, Ludźmierz, Dolinę Chochołowską i Lipnicę Murowaną, którą w ramach powiatowych obchodów kanonizacji Jana Pawła II odbyli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych powiatu tarnogórskiego. Wyjazd zorganizowany został przez Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach i Powiatową Reprezentację Młodzieży. Z podróży śladami Karola Wojtyły powstały także fotografie, które wyeksponowano na towarzyszącej koncertowi wystawie.
Grupa „Wszystkiego dobrego” wystąpiła w składzie: Alicja Czura – Musialik (śpiew), Jacek Swoboda (gitara akustyczna, śpiew, autor muzyki), Radek Mikołajczyk (altówka) i Wojtek Nędza (gitara basowa).

Call Now ButtonZadzwoń teraz