Podziękowania dla Pani Ireny

Data publikacji: 30 kwietnia 2014

Podziękowania odchodzącej na emeryturę Powiatowej Inspektor Nadzoru Budowlanego – Irenie Hrynkiewicz złożyli na ostatniej sesji Rady Powiatu radni oraz członkowie Zarządu Powiatu. Pani Irena pełniła swoją funkcję ponad 13 lat – od 15 lutego 2001 roku do końca kwietnia br. Na stanowisku Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego zastąpi ją wybrana w konkursie Anna Schneider – Kurzelowska.

Z okazji zakończenia pracy na stanowisku Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego serdecznie dziękujemy Pani Irenie Hrynkiewicz za lata owocnej i konstruktywnej współpracy. Życzymy zdrowia, radości, odpoczynku na zasłużonej emeryturze oraz wszystkiego co najlepsze na dalsze lata życia.