Konkursy na dyrektorów jednostek oświatowych

Data publikacji: 5 maja 2014

Zarząd Powiatu w Tarnowskich Górach ogłasza konkursy na stanowiska dyrektorów: Centrum Kształcenia Ustawicznego w Tarnowskich Górach, Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Tarnowskich Górach, Zespołu Szkół Artystyczno-Projektowych w Tarnowskich Górach, I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefanii Sempołowskiej w Tarnowskich Górach, Zespołu Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Radzionkowie. Szczegóły określają załączone uchwały.