Pozwolenie na budowę kanalizacji wraz przepompowniami w ciągu ulic: Żubrza, Kolejowa, Piłsudskiego w Gminie Ożarowice.

Data publikacji: 5 maja 2014

Starosta Tarnogórski zawiadamia, że na wniosek Gminy Ożarowice wydano w dniu 18.04.2014 r. decyzję administracyjną numer 573/14 udzielającą pozwolenia na budowę kanalizacji wraz przepompowniami, zasilaniem energetycznym przepompowni ścieków w ciągu ulic: Żubrza, Kolejowa, Piłsudskiego w Gminie Ożarowice.
Więcej na stronach BIP:

Więcej na stronach BIP: