Zapisz się na zajęcia!

Data publikacji: 6 maja 2014

Nauka gry na instrumentach muzycznych, koła teatralne i taneczne, szlifowanie języków obcych, warsztaty z malarstwa, rysunki i historii sztuki, a nawet judo – to tylko nieliczne przykłady zajęć prowadzonych przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury im. H. Jordana w Tarnowskich Górach. Właśnie rozpoczyna się rekrutacja na zajęcia w roku szkolnym 2014/2015. Polecamy uwadze wykaz zajęć oraz zasady rekrutacji oraz serdecznie zapraszamy na zajęcia do PMDK!