10 lat powiatu w Unii Europejskiej

Data publikacji: 14 maja 2014

Serdecznie zapraszamy Mieszkańców naszego powiatu 16 maja o godz. 9.00 do Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim na spotkanie poświęcone 10-leciu Polski w UE. Spotkanie rozpocznie występ uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Tarnowskich Górach, którzy wykonają „Odę do radości”. Program artystyczny na ten dzień przygotowali także recytatorzy z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury im. H. Jordana, kwartet muzyczny pod dyrekcją Grzegorza Waloszczyka oraz młodzież z I LO im. S. Sempołowskiej. Gościem spotkania będzie profesor Jerzy Buzek.