Kalety zapraszają na rajd rowerowy

Data publikacji: 29 maja 2014

Miasto Kalety zaprasza na kolejny rodzinny rajd rowerowy! Zbiórka rowerzystów w niedzielę 8 czerwca o godzinie 10.00 pod budynkiem Urzędu Miejskiego w Kaletach. Trasa: Kalety – Kalety Drutarnia – Rusinowice – Lubliniec – Piłka – Krywałd – Brusiek – Kalety Lubocz – Kalety (razem około 50 kilometrów). W planie zwiedzanie Lublińca i wypoczynek na Krywałdzie. Powrót około godziny 17.00. Zapisy na rajd przyjmuje insp. Jacek Lubos pod nr tel. 034 352-76-52. Szczegóły na załączonym plakacie.