Przedstawiamy kolejny odcinek z serii „Tarnogórski od kuchni”! W ramach realizowanego przez Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach projektu powstał kolejny materiał filmowy. Tym razem zapiekankę drobiową z pieczarkami przygotowała Barbara Miś – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Świerklańcu. Zapraszamy do oglądania i wspólnego gotowania.

Filmy oglądać można na stronie internetowej www.tarnogorski.pl i facebookowym profilu Starostwa Powiatowego. Zapraszamy!

“TARNOGÓRSKI OD KUCHNI” – ZAPIEKANKA

“TARNOGÓRSKI OD KUCHNI” – ZAPIEKANKA